Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 3 047 087
з 3 000 000
101%
РЕБи проти ракет і шахедів
Збір завершено
Збір завершено

РЕБи проти ракет і шахедів

Відкриваємо збір на 3 млн грн для підрозділу, що захищає небо над усією країною.

За цю суму закупимо 20 комплексів РЕБ «Синиця 2» та 10 — «Синиця 3.1».

Засоби радіоелектронної боротьби за правильного використання рятують життя. Як саме?

РЕБи перешкоджають роботі усієї зброї з радіоелектронним обладнанням: БплА, системи ППО чи артилерієї.

РЕБ створює дуже щільну перешкоду, яка забиває ефір. Відповідно сигнали передаються з перешкодами, і дрон стає не керованим.

Як результат — зброя не потрапляє у ціль.

Збираємо на засоби РЕБ, які працюють проти ракет і шахедів, для підрозділу, який захищає небо над містами України. Найменше, що ми можемо у знак подяки - подбати про їхній захист натомість.

Збираємо для підрозділу, який захищає небо над містами усієї України.  Це надважливий збір!

 Долучитися до збору можна на цій сторінці або через Монобанку.

Зібрано: 3 047 087
з 3 000 000
101%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com