Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 764 201
з 4 000 000
19%
Рації для піхоти нового покоління
Збір завершено
Збір завершено

Рації для піхоти нового покоління

Увага! Важлива інформація для наших донейторів.

Два тижні тому ми відкрили збір на 20 млн грн на рації для піхоти нового покоління.
Ми віримо в цей проєкт і в контрнаступ та закликаємо всіх продовжувати підтримувати військових та не зупиняти донати.

Станом на зараз, ми зібрали менше 10% і вимушені прийняти той факт, що не розрахували особистий ресурс фонду на цей збір. І поки ми збираємо 20 млн на потім, ми не можемо реалізувати запити військових на зараз.

Ми — фонд оперативної допомоги і швидкість закриття потреби військових для нас суттєво важливіша ніж гучні цифри.

Тому ми вирішили перенаправити цей збір на ті самі рації тільки для 15 окремого батальйону, що зараз на Запорізькому напрямку. Уже навіть прозвітували про них у минулому дописі.

Але! Приготуйте свої гривні за годину оголошуємо новий збір 😉

Зібрано: 764 201
з 4 000 000
19%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com