16 823 724

25 000 000 ₴

67%

Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 532 182
Розіграш Playstation 5 за донат на ЗСУ
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш Playstation 5 за донат на ЗСУ

Скидуємось на скиди!

Задонать від 500 грн на FPV дрони і  дрони-скиди для "хороших" росіян — отримай шанс виграти новеньку Play Station 5!

Єдина у світі Play Station 5 з унікальним мілітарі дизайном від 110 ОМБр - така буде лише в тебе.  Маєш шанс її виграти усього за 500 гривень.

 Умови — ізі: 
🔸 Кожні 500 грн з суми — 1 шанс на перемогу
🔸 Щобільше донатите — то вища ймовірність перемогти
🔸 Поділіться дописом у сторіз або у своєму профілі
🔸 Розіграш заплановано на 15.09 за допомогою random.org

Для кого збираємо?

Від березня 2022 року 110-та окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка ефективно скидає ворогам біля Авдіївки переконливі аргументи забиратись геть з України.  Маємо скинутись і ми, щоб ці скиди продовжили приносити результат. Авдіївка є однією найгарячіших точок цієї війни, а 110-та ОМБр тримає свої позиції непохитними вже півтори роки.

Кожна ваша скинута гривня конвертується у влучний скид професіоналів своєї справи на голови поки ще не хороших росіян. 

Play Station 5 з унікальним дизайном української слави та мужності - і ти Переможець у будь-якії грі!

Зібрано: 532 182

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com