16 823 724

25 000 000 ₴

67%

Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 59 240
Офлайн DOU .NET Meetup. Київ
Збір завершено
Збір завершено

Офлайн DOU .NET Meetup. Київ

27 лютого в Києві відбудеться перший офлайн Meetup на тему .NET! 🔥
Запрошуємо вас скористатись нагодою зустрітися офлайн, поспілкуватись з колегами та поглибити знання та навички у цьому напрямку.

В програмі заходу:

🎙️ Виступи від провідних спеціалістів

— «Сучасний .NET — технології та люди», Андрій Губський, Software Architect at Outbrain. Інженер, Ph.D., 15 років працює в сфері розробки. Microsoft MVP.

В своїй доповіді спікер розповість в яких сферах може використовуватись .NET, зокрема в нових напрямках: MAUI, ML.NET, .NET Aspire, etc. А також про існуючі об’єднання розробників.

«Дашборд відновлення міста Харків — технічні виклики в розробці для держави», Сергiй Iорданов, Lead Software Engineer та People Manager at EPAM. 8 років в IT з фокусом на лідершіп, роботу з командами, agile методології, full-stack розробку (.NET, Angular) та cloud технології (Azure).

Під час виступу спікер розкриє які технічні виклики можуть виникнути під час розробки волонтерського проєкту. А також про відмінність використання українського клауду ID.GOV.UA та Azure, їх інтеграцію.

🤝 Можливість знайти спільну мову та обговорити гарячі теми з іншими професіоналами під час нетворкінгу на фуршеті

Вхід на подію - за донат від 500 грн на фонд KOLO.

1. Робите донат від 500 грн на цій сторінці KOLO. Всі донати - на ЗСУ!

2. Далі — реєструєтесь в гуглформі.

🖤 Ми підтримуємо Збройні Сили України!

Наші партнери — EPAMUNIT.City.

Кількість місць обмежена, реєструйтеся зараз, щоб гарантувати свою участь у заході.

З будь-яких питань — km@dou.ua або @kris_malysheva

Зібрано: 59 240

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com