Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 76 510
Офлайн DOU DevOps Meetup. Київ
Збір завершено
Збір завершено

Офлайн DOU DevOps Meetup. Київ

Коли: 01 листопада 2023 року (середа), 18:00 — 21:30

Де: Київ, UNIT.City

Вартість: донат на ЗСУ від 500 грн

Привіт, DevOps спільното DOU!

Знаємо, що ви дуже чекали на другий офлайн і ми його зробили! 

В програмі заходу:

🎙️ Виступи від провідних спеціалістів (список доповнюється):

  • «Комбінація різних систем моніторингу для отримання повної картини про стан розподіленої інфраструктури», Ревчук Іван, Infrastructure Lead at Brainstack_
  • «DevOps Accelerator, або як підвищити швидкість та якість запуску нових проектів», Сергій Буйний, DevOps Competency Lead at Yalantis

🤝 Можливість знайти спільну мову та обговорити гарячі теми з іншими професіоналами під час нетворкінгу на фуршеті

🖤 Ми підтримуємо Збройні Сили України, тож будуть можливості зробити донати. Наші партнери — Brainstack_Yalantis

Чекаємо на вас на нашому мітапі, де вас чекають цікаві виступи та можливість розширити свою професійну мережу контактів!

🚀 Кількість місць обмежена можливостями локації, тож не зволікайте і реєструйтеся якнайшвидше! 

З будь-яких питань — km@dou.ua або @kris_malysheva

Зібрано: 76 510

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com