Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 1 174 400
Ніч жахів для окупанта. Збір на 30 FPV-дронів для контррозвідки СБУ
Збір завершено
Збір завершено

Ніч жахів для окупанта. Збір на 30 FPV-дронів для контррозвідки СБУ

Контррозвідка СБУ терміново потребує тридцять FPV-дронів з тепловізійною камерою. Для чого? Звісно ж, щоб влаштувати ніч жахів окупантам. Точніше - багато ночей! 

ЩО:

Тридцять FPV-дронів з тепловізійною камерою. Дрони працюють на тому ж обладнанні, що і «Баба Яга». Дальність ураження «пташок» — 15-20км. FPV-дрон уражає кулеметний розрахунок, який намагається збити великий дрон, а коштовний агродрон успішно виконує місію: скидає 16-кілограмову бомби на голови ворогів.

Вартість 8-дюймового дрона з тепловізійною камерою — порядка $1000.

КОМУ:

Збираємо для підрозділу контррозвідки СБУ, а вони — нічне жахіття окупанта. З січня 2024 бійці провели 84 успішних місій!

З приходом ночі просинаються пілоти СБУ, і тоді вороги не можуть сховатися  ні в бліндажах, ні в хатах, ні в окопах. Досвідчені пілоти FPV-дронів працюють разом з операторами славнозвісної «Баби Яги». Така взаємодія в рази підвищує ефективність окремих підрозділів.

Разом до Перемоги!

Зібрано: 1 174 400

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com