зібрано: 128 815

зібрано:

Підписки:

Зібрано: 520 570
Розіграш MacBook Air за донат на ЗСУ
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш MacBook Air за донат на ЗСУ

Міняємо донат на шанс виграти справжнісінький крутезний MacBook Air 🥸

KOLO, DOU і Шалені Кабани збирають 5 млн грн на 4 Mini Shark для ЦСО «А» СБУ («Альфа») — це для вас не новина, ви чудово донатите, дякуємо вам — ми вже дуже близько до першого мільйона. Але! 

Аби заохотити і завдячити донатерам, українська продуктова IT-компанія Precoro  додала до збору подарунок — унікальний MacBook Air M2 2022 з мінішарками. Мінімальний донат для участі в розіграші становить 500 грн. Кожна сума, що ділиться на 500, кратно помножує ваші шанси на успіх у розіграші

Також компанія подарує секретний подарунок ще одному переможцю 🤫

  • кожні 500 грн = 1 шанс
  • більша сума - більше шансів
  • розіграш 17.11.23 через random.org
  • результати - в соцмережах KOLO та DOU
  • донатити також можна на нашу Монобанку

Донатьте від душі і нехай  доля  рандомайзер обере саме Вас!

Зібрано: 520 570

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

Надіслати запит

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com