Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 520 570
Розіграш MacBook Air за донат на ЗСУ
Збір завершено
Збір завершено

Розіграш MacBook Air за донат на ЗСУ

Міняємо донат на шанс виграти справжнісінький крутезний MacBook Air 🥸

KOLO, DOU і Шалені Кабани збирають 5 млн грн на 4 Mini Shark для ЦСО «А» СБУ («Альфа») — це для вас не новина, ви чудово донатите, дякуємо вам — ми вже дуже близько до першого мільйона. Але! 

Аби заохотити і завдячити донатерам, українська продуктова IT-компанія Precoro  додала до збору подарунок — унікальний MacBook Air M2 2022 з мінішарками. Мінімальний донат для участі в розіграші становить 500 грн. Кожна сума, що ділиться на 500, кратно помножує ваші шанси на успіх у розіграші

Також компанія подарує секретний подарунок ще одному переможцю 🤫

  • кожні 500 грн = 1 шанс
  • більша сума - більше шансів
  • розіграш 17.11.23 через random.org
  • результати - в соцмережах KOLO та DOU
  • донатити також можна на нашу Монобанку

Донатьте від душі і нехай  доля  рандомайзер обере саме Вас!

Зібрано: 520 570

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com