9 366 220

10 000 000 ₴

93%

Підписки:

Розіграш MacBook з підписом комбрига 93 бригади
/

Збiр закiнчено

Дивитись інші збори

Розіграш MacBook з підписом комбрига 93 бригади

Зібрано

751 331

Збiр закiнчено

496 донатерів

Збiр закiнчено

496 донатерів

/
Розіграш MacBook з підписом комбрига 93 бригади

Задонать на FPV дрони для 93 ОМБр «Холодний Яр»  — виграй MacBook Air  з підписом комбрига 93-ї бригади, полковника Павла Паліси. 

Єдиний в світі Макбук з вигравіруваним логотипом 93 бригади, автентичність якого засвідчена особистим підписом комбрига. 

Умови — ізі: 
🔸 Кожні 200 грн з суми — 1 шанс на перемогу
🔸 Щобільше донатите — то вища ймовірність перемогти
🔸 Поділіться дописом у сторіз або у своєму профілі
🔸 Розіграш заплановано на 27.09 за допомогою random.org

Отримані від розіграшу кошти підуть на купівлю FPV дронів для 93 бригади. А пілоти 93-ї вже доообре знають, як розмовляти з ворогом 🔥

Тут мала б бути довга розповідь про подвиги 93 ОМБР...  Але, якщо ви нічого не знаєте про 93 ОМБр, Вам не потрібен цей Макбук smiley

Ці Герої не потребують презентацій та описів. Донецький аеропорт та Піски в 2014 - 2015 роках, люті бої та стримування ворога на Харківщині, і як результат -  звільнення Ізюму та інших міст, запеклі бої в Соледарі та вгризання в українську землю Бахмуту - це все "Холодния Яр".

«Ніколи не відступати» - це девіз бригади, вписаний кров’ю бійців на кожному сантиметрі української землі.

Хочеш Перемогу швидше, чи не так?

Долучайся та своїми донатами допомагай титанам з 93-ї ОМБр максимально ефективно долати ворога!

Також можна задонатити у офіційну Монобанку KOLO

Донати

Incognito

Останній донат

140795 UAH

Incognito

Топ донат

140795 UAH

Зібрано

751 331

Збiр закiнчено

496 донатерів

Збiр закiнчено

496 донатерів

/

Incognito

Останній донат

140795 UAH

Incognito

Топ донат

140795 UAH

Інші збори

FPV дрони АЗОВу

FPV дрони АЗОВу

Зібрано

250 050

DOU Marketing Meetup

DOU Marketing Meetup

DOU запрошує на Marketing Meetup! Що: виступи спікерів, нетворк з фуршетом, інші активності Коли: 10 жовтня, 18:00 Де: Київ Партнери - Br…

Зібрано

9 700

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду*

Надіслати запит

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com