Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 461 055

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

KOLO, Woolkrafts та Platfor.ma збирають на fpv-дрони для 3-ої ОШБр
Збір завершено
Збір завершено

KOLO, Woolkrafts та Platfor.ma збирають на fpv-дрони для 3-ої ОШБр

Колаборація KOLO та українського бренду Woolkrafts на користь ЗСУ.

Мета — зібрати 450 тис. грн від продажу светрів Woolkrafts на закупівлю fpv-дронів для 3-ї ОШБр.   

На початку жовтня Woolkrafts та Platfor.ma  презентували оновлену благодійну колекцію светрів, присвячену регіонам України. До колекції увійшли 15 светрів: Галичина, Буковина, Закарпаття, Волинь, Полісся, Поділля, Приазов’я, Донбас, Таврія, Запоріжжя, Бессарабія, Крим, Слобожанщина, Сіверщина та Наддніпрянщина.  В колекції представлені вироби, на яких зображено Карпатські полонини,  терикони Донбасу, степи Таврії, ліси Сіверщини, гори Криму. Колекція має назву "Україна" та оспівує красу регіонів нашої країни. 

1000 гривень з кожного проданого светра ініціатори передають на закупівлю fpv-дронів для 3-ї Окремої Штурмової Бригади Азову. Партнером колекції є ми, фонд KOLO  — команда топів українських технологічних компаній, які створили фонд оперативної допомоги військовим.

"Пишаємося результатом і сподіваємося, що светри стануть загальними улюбленцями та допоможуть зібрати донати на fpv-дрони для військових», — розповідає команда Woolkrafts.

Ціна светра – 3500 грн. Придбати речі з колекції можна на сайті.

Зібрано: 461 055

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com