Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 626 228
з 600 000
104%
Збір 600 000 на 3 тепловізійні дрони Mavic 3T для 8 ОГШб бригади “Едельвейс”
Збір завершено
Збір завершено

Збір 600 000 на 3 тепловізійні дрони Mavic 3T для 8 ОГШб бригади “Едельвейс”


8 ОГШб бригада "Едельвейс" разом з фондом KOLO відкривають цей збір на три тепловізійних дрони Mavic 3T.  

Ці дрони будуть використовуватися для розвідки на передовій на Бахмутському напрямі.
Участь у зборі коштів дає можливість виграти конструктор LEGO Millenium Falcon з 7541 деталі.Що треба зробити, щоб прийняти участь у розіграші?

  • Зробити донат від 100 грн 
  • Кожен донат вважається одним квитком для розіграшу (1000 грн = 10 квитків) 
  • Чим більше донатів, тим більше шансів на виграш
  • Розіграш відбудеться після досягнення цілі у 600 000 грн за допомогою random.org, а результати будуть оголошені в соціальних мережах KOLO
  • За найбільший Донат — памʼятний подарунок від 8ОГШб.


Приєднуйтесь до збору та May the Force be with you.

Зібрано: 626 228
з 600 000
104%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com