Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 4 906 790
з 4 000 000
122%
4,5 млн грн на «небесну кару» для окупантів
Збір завершено
Збір завершено

4,5 млн грн на «небесну кару» для окупантів

Окупантів спіткає небесна кара. Збір на 4,5 млн грн — закрито!

Спільното, ви вкотре доводите, що ви — неймовірні!

Ми разом зібрали 4,5 млн грн на 20 комплексів Wing Pro та резерв 10-15 крил для заміни втрачених. Група українців з «Небесної кари» уже працює над виготовленням безпілотників. Про передачу комплексів повідомимо окремо, слідкуйте за новинами.

Статистика збору станом на 8:40 (18 лютого) виглядає настуним чином (зміни можливі, адже очікуємо ще кілька донатів):

Дякуємо кожному за грошову та інформаційну підтримку. Дякуємо, що наближаєте нашу Перемогу. Не зупинимось!

Також окремі подяки — спільноті DOU за допомогу в зборі коштів, «Небесній карі» за класні дрони, компаніям Cloudfresh, Valtech, SlotCity.Ua, PetCube за донати та подарунки для розіграшів.

Збираємо 4,5 млн грн на «небесну кару» для окупантів

Минулого року ви, спільнота, зібрали майже 100 млн грн — складно переоцінити персональний внесок кожного з вас у Перемогу! Проте звісно, треба більше. Адже перемога можлива, коли кожен з нас — системно і безперервно працює на неї.

Донатимо, друзі, а ЗСУ конвертує гроші в знищення ворога.

Чому Wing Pro

Хоч масовість використання традиційних Mavic дозволяє закривати нагальні потреби, але залишає велику нішу роботи FPV-крилам, які дають можливість літати далі і довше.

Wing Pro прекрасно працює в зимових погодних умовах з низькою хмарністю, а також має дві камери — курсову та GoPro 10. Пілот, що управляє безпілотником в безпечному місці, має спеціальні окуляри, що дозволяють йому побачити картинку так, ніби він — за штурвалом літака. Крім того, є асистент пілота, який контролює, що відбувається навколо і таким чином працює як охоронець «пташки».

Робота на крилах із застосуванням додаткових камер та підключення інтернету через Starlink дає можливість коригувати вогонь в режимі реального часу.

Хоч складники безпілотника завозять, головним чином, з США, сам комплекс збирається українцями з групи «Небесна кара».

Остання місія на Запорізькому напрямку довела спроможність техніки і пілотів, підготовлених «Небесною Карою», виконувати складні завдання на тимчасово окупованих територіях в умовах протидії ворожих РЕБ.

Щоб задовольнити запити від різних підрозділів до FPV-дронів, «Небесна кара» відкриває ще одну школу пілотів в Запоріжжі. А значить — буде більше пілотів, більше комплексів Wing Pro і як наслідок — більші цифри знищених окупантів у щоденних звітах Генштабу.

Зібрано: 4 906 790
з 4 000 000
122%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com