Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 16 173 388
з 15 000 000
107%
80 дронів для «Азову»
Збір завершено
Збір завершено

80 дронів для «Азову»

Звітуємо про витрачені 16 млн грн на дрони для ССО «Азов»

Спільното, у листопаді ми разом з фондом KOLO оголосили збір на 15 млн грн — на придбання дронів для ССО «Азов». Тоді нам вдалось зібрати більше — 16 млн грн.

Нарешті можемо прозвітувати — дрони вже виконують бойові задачі на передовій.

Придбали БПЛА точнісінько на замовлення військових:

  • DJI Matrice M30T — З0 шт
  • акумулятори TB30 Intelligent Flight Battery для дронів DJI Matrice M30T — 180 шт
  • Mavic 3 Fly More Combo — 15 шт
  • DJI Mini 3 pro — 5 шт

Дякуємо кожному з вас!

Купимо 80 дронів для «Азову». Новий збір спільноти KOLO і DOU

Для успішного контрнаступу та деокупації українських територій ССО “Азов” і ОЗСП “Азов” потрібні дрони. Це не тільки розвідка, коригування артилерії, а й можливість підсмажити росіян, скинувши вибуховий пристрій з дрона. Чи варто нагадувати, що дрони допомагають зберегти життя нашим героям?

Наразі мінімальна потреба:

  • 20 шт. DJI Matrice M30T;
  • 50 шт. DJI Mavic 3 Fly More Combo;
  • 10 шт. DJI Mini 3 Pro.

Благодійний фонд KOLO, з яким DOU давно співпрацює, купить і доставить цих “пташок”. За нами — зібрати 15 млн грн.

Отже:

  1. Задонатьте будь-яку суму (у віджеті через кнопку “Підтримати”).
  2. Поставте + у коментарях до топіка.
  3. Запросіть знайомих долучитись: поширте топік у соцмережах, наприклад.

Ви також можете зробити донат за реквізитами або криптою — на сайті, але обов’язково вкажіть в коментарі оплати “DOU AZOV”.

Щоб було цікавіше збирати, ми розіграємо три трофеї. Зібрали 5 млн грн — за допомогою рандому обрали переможця серед донаторів — відправили цікавий приз. Також “Азов” підготував спеціальний подарунок для людини, що зробить найбільший донат. Це — уламок від російського танка після зустрічі з Javelin.

 

Зібрано: 16 173 388
з 15 000 000
107%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com