Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 16 157 771
з 15 000 000
107%
80 дронів для «Азову»
Збір завершено
Збір завершено

80 дронів для «Азову»

Звітуємо про витрачені 16 млн грн на дрони для ССО «Азов»

Спільното, у листопаді ми разом з фондом KOLO оголосили збір на 15 млн грн — на придбання дронів для ССО «Азов». Тоді нам вдалось зібрати більше — 16 млн грн.

Нарешті можемо прозвітувати — дрони вже виконують бойові задачі на передовій.

Придбали БПЛА точнісінько на замовлення військових:

  • DJI Matrice M30T — З0 шт
  • акумулятори TB30 Intelligent Flight Battery для дронів DJI Matrice M30T — 180 шт
  • Mavic 3 Fly More Combo — 15 шт
  • DJI Mini 3 pro — 5 шт

Дякуємо кожному з вас!

Купимо 80 дронів для «Азову». Новий збір спільноти KOLO і DOU

Для успішного контрнаступу та деокупації українських територій ССО “Азов” і ОЗСП “Азов” потрібні дрони. Це не тільки розвідка, коригування артилерії, а й можливість підсмажити росіян, скинувши вибуховий пристрій з дрона. Чи варто нагадувати, що дрони допомагають зберегти життя нашим героям?

Наразі мінімальна потреба:

  • 20 шт. DJI Matrice M30T;
  • 50 шт. DJI Mavic 3 Fly More Combo;
  • 10 шт. DJI Mini 3 Pro.

Благодійний фонд KOLO, з яким DOU давно співпрацює, купить і доставить цих “пташок”. За нами — зібрати 15 млн грн.

Отже:

  1. Задонатьте будь-яку суму (у віджеті через кнопку “Підтримати”).
  2. Поставте + у коментарях до топіка.
  3. Запросіть знайомих долучитись: поширте топік у соцмережах, наприклад.

Ви також можете зробити донат за реквізитами або криптою — на сайті, але обов’язково вкажіть в коментарі оплати “DOU AZOV”.

Щоб було цікавіше збирати, ми розіграємо три трофеї. Зібрали 5 млн грн — за допомогою рандому обрали переможця серед донаторів — відправили цікавий приз. Також “Азов” підготував спеціальний подарунок для людини, що зробить найбільший донат. Це — уламок від російського танка після зустрічі з Javelin.

 

Зібрано: 16 157 771
з 15 000 000
107%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com