Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 8 001 001
з 8 000 000
100%
8 000 000 грн на «маленьке ППО»!
Збір завершено
Збір завершено

8 000 000 грн на «маленьке ППО»!

«Маленьке ППО», на яке спільнота DOU разом з KOLO зібрали 8 млн, уже у військових. Звіт 

У червні ми разом з KOLO оголосили збір 8 млн грн на придбання установки SKY CTRL. Ця система, що майже стовідсотково бачить будь-які дрібні літаючі об’єкти у своєму радіусі і «приземляє» їх навіть вночі, була потрібна Роману Перімову, який очолив підрозділ з 30 айтівців.

Нарешті установка — у Романа! Дякуємо кожному, хто допоміг придбати SKY CTRL!

Роман розповів, що обладнання вже у частині. Звітна документація про прийом на баланс — надана фонду у повному обсязі.

Також приїжджав інструктор, провів тренінг та випробування.

«Поки що це найкраще, що я та інші підрозділи бачили та випробовували. Фіксує всі три класи БПЛА, приземлює ті, що можливо приземлити без активного влучання. Радіус дії — згідно зі специфікацією та навіть краще, залежить від висоти БПЛА. „Бачить“ навіть бойових гусей, але не приземлює...», — каже Роман.

Відповідаючи на питання, «чому так довго доставляли установку», публікуємо приблизний таймлайн:

  • березень — перші перемовини з підрядником
  • квітень-травень — перші спроби зібрати гроші самотужки
  • червень — збір з DOU та KOLO
  • липень — обладнання було вже готове на відвантажене наприкінці місяця
  • серпень — увесь місяць пішов на дозвільну документацію
  • 9 вересня — вантаж перетнув митний кордон
  • 10-11 вересня — відбулась «прийомка»

Також вендор бонусом надсилає автоматичну поворотну платформу, яку впровадили вже після нашого контракту. Але на її доставку також піде час (2-3 тижні :)

Зберемо 8 000 000 грн на «маленьке ППО»! Збір DOU & KOLO

Плануюємо придбати установку SKY CTRL за 8 000 000 грн. Ця система майже стовідсотково бачить будь-які дрібні літаючі об’єкти у своєму радіусі і «приземляє» їх навіть вночі. По суті, це «мікро ППО» для заглушки та збиття з курсу ворожих дронів вагою 20-30 кг, на які шкода або неможливо використовувати ракети чи інші засоби.

Ця система стане першою подібною в ЗСУ. Більшою мірою закуповуються різні дрони, а жодної «глушилки» такого рівня для ворожих «пташок» — немає.

Зібрано: 8 001 001
з 8 000 000
100%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com