9 313 750

10 000 000 ₴

93%

Підписки:

Зібрано: 8 001 000
з 8 000 000
100%
8 000 000 грн на «маленьке ППО»!
Збір завершено
Збір завершено

8 000 000 грн на «маленьке ППО»!

«Маленьке ППО», на яке спільнота DOU разом з KOLO зібрали 8 млн, уже у військових. Звіт 

У червні ми разом з KOLO оголосили збір 8 млн грн на придбання установки SKY CTRL. Ця система, що майже стовідсотково бачить будь-які дрібні літаючі об’єкти у своєму радіусі і «приземляє» їх навіть вночі, була потрібна Роману Перімову, який очолив підрозділ з 30 айтівців.

Нарешті установка — у Романа! Дякуємо кожному, хто допоміг придбати SKY CTRL!

Роман розповів, що обладнання вже у частині. Звітна документація про прийом на баланс — надана фонду у повному обсязі.

Також приїжджав інструктор, провів тренінг та випробування.

«Поки що це найкраще, що я та інші підрозділи бачили та випробовували. Фіксує всі три класи БПЛА, приземлює ті, що можливо приземлити без активного влучання. Радіус дії — згідно зі специфікацією та навіть краще, залежить від висоти БПЛА. „Бачить“ навіть бойових гусей, але не приземлює...», — каже Роман.

Відповідаючи на питання, «чому так довго доставляли установку», публікуємо приблизний таймлайн:

  • березень — перші перемовини з підрядником
  • квітень-травень — перші спроби зібрати гроші самотужки
  • червень — збір з DOU та KOLO
  • липень — обладнання було вже готове на відвантажене наприкінці місяця
  • серпень — увесь місяць пішов на дозвільну документацію
  • 9 вересня — вантаж перетнув митний кордон
  • 10-11 вересня — відбулась «прийомка»

Також вендор бонусом надсилає автоматичну поворотну платформу, яку впровадили вже після нашого контракту. Але на її доставку також піде час (2-3 тижні :)

Зберемо 8 000 000 грн на «маленьке ППО»! Збір DOU & KOLO

Плануюємо придбати установку SKY CTRL за 8 000 000 грн. Ця система майже стовідсотково бачить будь-які дрібні літаючі об’єкти у своєму радіусі і «приземляє» їх навіть вночі. По суті, це «мікро ППО» для заглушки та збиття з курсу ворожих дронів вагою 20-30 кг, на які шкода або неможливо використовувати ракети чи інші засоби.

Ця система стане першою подібною в ЗСУ. Більшою мірою закуповуються різні дрони, а жодної «глушилки» такого рівня для ворожих «пташок» — немає.

Зібрано: 8 001 000
з 8 000 000
100%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com