Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 52 513
DOU QA Community Networking
Збір завершено
Збір завершено

DOU QA Community Networking

DOU запрошує тестувальників на свій перший офлайн 🎉
Що: мітап зі Святом Логіним, нетворк з фуршетом, інші активності

Коли: 24 травня, 18:00
Де: Київ, Unit City, Дорогожицька 3, B8 (зал Core)
Партнери — Genesis, SQUAD, Brainstack_

Щоб взяти участь, заповніть анкету і задонатьте від 500 грн сюди. 100% коштів — на ЗСУ. 

І все — чекайте на підтвердження участі (не забудьте лишити актуальний і зручний для вас контакт (в анкеті) — найкраще— телеграм, емейл).

Кількість місць — обмежена можливостями локації. Тож поспішайте :)
З будь-яких питань — maria@dou.ua або @dzzzvinka в Telegram

 

Зібрано: 52 513

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com