зібрано: 128 815

зібрано:

Підписки:

Зібрано: 172 220

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

DOU Podcast підсумки 2023 року. Офлайн-запис
Збір триватиме ще 9 дні(в)

DOU Podcast підсумки 2023 року. Офлайн-запис

Привіт, друзі! 🙌

Запрошуємо вас на офлайн запис чергового випуску DOU Подкасту.

Де: UNIT.City

Коли: 16.12.23, 18:00

 <ПРОЧИТАЙТЕ ЦЮ КОРОТКУ ІНСТРУКЦІЮ>

Якщо хочете завітати до нас, то потрібно зробити декілька важливих кроків:

0. Будь ласка, одна людина — одна анкета. Кількість місць обмежена!

  1. Заповніть гугл-форму і вкажіть імейл. 
  2. Задонатьте від 1000 грн (на цій сторінці)
  3. Відправляйте гуглформу. 
  4. 12-13 грудня очікуйте від нас лист-нагадування. Не забудьте про папку "Спам". 

З усіх питань пишіть в телеграм Даші, @d_honcharuk. А також підписуйтеся на канал подкасту, якщо ще ні — https://t.me/doupodcast.

Чекаємо на Вас!
 

Зібрано: 172 220

Розмір донату

Фонд КОЛО – це 100% некомерційний благодійний фонд, який зібрав понад 10 мільйонів доларів на допомогу Україні. Зібрано більше 2100 благодійних підписок і придбано 12000+ одиниць техніки. Більше про нас ->

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

Надіслати запит

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com