16 823 724

25 000 000 ₴

67%

Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 117 108
DOU Offline Meetup. Special edition — дискусія про AI для QA
Збір завершено
Збір завершено

DOU Offline Meetup. Special edition — дискусія про AI для QA

 

 

Привіт, QA спільното!

Давно не бачились, чи не так? Запрошуємо зустрітись 22 лютого в Києві на новому форматі — панельна дискусія від DOU. 🔥 Експерти обговорюватимуть AI-інструменти для тестування: як вони спрощують та ускладнюють життя спеціаліста і як навчитись з цим жити. А потім — буде дискусія.

🎤 Спікери

Ярослав Пернеровський, QA Consultant at GlobalLogic

Роман Марінський, QA Lead, CoE expert Intellias, QA Club Lviv

 

🗣 Кожен спікер отримає 30 хвилин для представлення своїх ідей та досвіду. А потім буде дискусія — як зробити АІ в тестуванні помічником, а не шкідником. Питання від спільноти також обговоримо.

Вхід на подію - за донат від 1000 грн на фонд KOLO.

1. Робите донат від 1000 грн на цій сторінці KOLO. Всі донати - на ЗСУ!

2. Далі — реєструєтесь в гуглформі.

Наші партнери — MacPawUNIT.CityПивоварня Правда.

*Надмірне споживання алкоголю шкідливе для вашого здоров’я

Долучайтесь до обговорення та отримуйте нові інсайди від провідних експертів галузі. Кількість місць обмежена, реєструйтеся зараз, щоб гарантувати свою участі у заході.

З будь-яких питань — km@dou.ua або @kris_malysheva

 

Зібрано: 117 108

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com