Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 66 527
Офлайн JavaScript Meetup від DOU
Збір завершено
Збір завершено

Офлайн JavaScript Meetup від DOU

Привіт, Front-end спільното DOU!
Знаємо, що вам подобаються офлайн зустрічі, тому ми повертаємось з другою подією для фронтендерів! І цього разу об’єднуємо всіх, хто працює з JavaScript. 

Де: Київ, UNIT.City

Коли: 28 листопада (вівторок), 18:00 — 21:30

Вартість: донат на ЗСУ від 500 грн

В програмі заходу:

🎙️ Виступи від провідних спеціалістів (доповнюється):

— «Актуальність нових фреймворків у сучасній розробці: Svelte, Deno, Bun», Костянтин Поліщук, Senior Software Developer у Ciklum
— «Як інтегрувати штучний інтелект у ваш проєкт», Андрій Моховик, Front-End Team Lead Blocks в Wix

🤝 Можливість знайти спільну мову та обговорити гарячі теми з іншими професіоналами під час нетворкінгу на фуршеті
🖤 Ми підтримуємо Збройні Сили України, тож всі донати за вхід ми спрямовуємо на збори для військових.

Наші партнери — WIXCiklum, ZONE 3000

Чекаємо на вас на нашому мітапі, де вас чекають цікаві виступи та можливість розширити свою професійну мережу контактів! 🚀 
Кількість місць обмежена можливостями локації, тож не зволікайте і реєструйтеся якнайшвидше!

Зібрано: 66 527

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com