Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 76 488
DOU AI офлайн-мітап, Київ
Збір завершено
Збір завершено

DOU AI офлайн-мітап, Київ

Запрошуємо на другий DOU AI Meetup! Розглянемо інновації та важливі питання в галузі штучного інтелекту 🔥 На вас чекає класний нетворкінг з колегами, дружня атмосфера та корисні доповіді на тему AI.

Умова участі - реєстрація та донат від 500 грн на цій сторінці. Усі донати - на ЗСУ!

В програмі заходу:

🎙️ Виступи від провідних спеціалістів (список доповнюється):

— «Промпт-інжиніринг. Як правильно спілкуватися з штучним інтелектом», Шамуратов Олексій, Data Engineer at Brainstack_ та викладач на кафедрі систем штучного інтелекту в Національному університеті «Львівська політехніка».

🔉В своїй доповіді спікер розповість як влаштовані генеративні нейронні мережі та large language model, чому зʼявилося таке поняття, як промт-інжиніринг і як використовувати промти спілкування з нейронними мережами для отримання бажаного результату.

— «Чому люди бояться ШІ та що вони роблять щоб його зупинити», Максим Кметь, Senior Data Scientist at MacPaw. Має досвід у розробці ML рішень у різних напрямках: від smart city до фінансів та NLP.

🔉Поговоримо про невідомість та ризики в АІ. Приклади негативного впливу фейлів АІ в реальному житті, законодавчі аспекти та судові суперечки. Які можливі помилки з використанням АІ, та які інновації й перспективи існують для подальшого розвитку галузі.

🤝 Можливість знайти спільну мову та обговорити гарячі теми з іншими професіоналами під час нетворкінгу на фуршеті

🖤 Ми підтримуємо Збройні Сили України, тож будуть можливості зробити донати

Наші партнери — Brainstack_EPAMMacPawUNIT.City

Кількість місць обмежена, реєструйтеся зараз, щоб гарантувати свою участь у заході.

Умова участі - донат від 500 грн на цій сторінці. Усі донати - на ЗСУ!

Зібрано: 76 488

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com