Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 68 725
DOU AI Meetup
Збір завершено
Збір завершено

DOU AI Meetup

Проводиться на підтримку:
Збір на 4 борти SHARK для 45-ї ОАБР
Збір на 4 борти SHARK для 45-ї ОАБР

Запрошуємо всіх на передовий мітап, який розгляне найсвіжіші інновації та важливі питання в галузі штучного інтелекту —DOU AI Meetup 🔥

В програмі заходу:

🎙️ Виступи від провідних спеціалістів (список доповнюється):

— «Large Language Models (LLM): Практичне застосування, виклики та майбутнє», Роман Кислий, Applied Data Scientist та ведучий AI HOUSE Podcast

— «Промпт-інжиніринг. Як правильно спілкуватися з штучним інтелектом», Олексій Шамуратов, Data Engineer в Brainstack_ і викладач на кафедрі систем штучного інтелекту в Національному університеті «Львівська політехніка»

Вхід на подію - за донат від 500 грн на фонд KOLO.

1. Переходьте на сторінку KOLO і донатьте від 500 грн.

2. Далі — реєструйтеся в гуглформі.

🖤 Ми підтримуємо Збройні Сили України, тож будуть можливості зробити донати додатково.

Наші партнери — AI HOUSE, Brainstack_

Чекаємо на вас на нашому мітапі, де вас чекають цікаві виступи та можливість розширити свою професійну мережу контактів, знайти спільну мову та обговорити гарячі теми з іншими професіоналами під час нетворкінгу на фуршеті

Кількість місць обмежена можливостями локації, тож не зволікайте і реєструйтеся якнайшвидше!

З будь-яких питань — km@dou.ua або @kris_malysheva

Зібрано: 68 725

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com