Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 580 618
День Незалежності в  Coworking Platforma
Збір завершено
Збір завершено

День Незалежності в Coworking Platforma

🇺🇦 Вартість цього анонсу 1 000 000 грн - саме така наша ціль

Збираємо на 50 FPV для "Омега" (спецпідрозділи НГУ)

В День Незалежності запрошуємо вас доєднатись до Charity івенту, який Coworking Platforma готує разом з співзасновником Рафаелем Юча та партнерами kama_ua, vctr.media, iamidea.agency, artzavodplatforma та ССG.  
 
Ми хочемо не тільки відзначити важливий історичний момент, але й зробити донат разом з вами та нашими партнерами до благодійного фонду на цільовий збір.  
 
Донат у 100 000 грн від coworking_platforma, 30 000 грн від kama_ua, 50 000 від iamidea.agency та спільний донат 100 000 грн від artzavodplatforma та City Capital Group.  
Бар 13suite  підготує благодійні коктейлі, кошти з яких підуть на донат. Інформаційний партнер vctr.media
 
Досягнувши 248 реєстрацій Coworking Platforma зібльшить свій донат на 148 000 грн. 

А поки Обов'язково зареєструйтесь за лінком. 
 
Коли: 24 серпня ; 18:30
Де: Coworking Platforma Leonardo 
Вхід: донат 250+ грн


Задонатити також можно ра рахунки фонду. Вказуйте в призначенні FPV для Омеги

БО БФ КОЛО УКРАЇНИ 
IBAN. UA323052990000026006043604125 
ЄДРПОУ: 44732233 
Призначення платежу:  Благодійна допомога FPV для Омеги

Криптовалюти, Європейські банки та Swift реквизити по посиланню 
https://koloua.com/donate#swift

Зібрано: 580 618

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com