Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 305 416
з 5 000 000
6%
KOLOсальна річниця
Збір завершено
Збір завершено

KOLOсальна річниця

Проекту “КОЛОси підтримки армії” виповнюється 1 рік! І ми запрошуємо вас відсвяткувати цю подію разом з KOLO. 
Але оскільки ми фонд технологічної підтримки армії, тому і святкування наше повинно допомогти нашим військовим.

То ж в честь дня народження ми збираємо на розвідні українські дрони Shark для 15 бригади арт-розвідки. Дрон для дальної розвідки, а це вимагає коштовної електроніки та складної роботи. Тому навіть українське виробництво обходиться у 45000 євро за один літачок!  

Кожна розвідана ціль - це влучні постріли, та збережені життя наших бійців. Все, що накрила арта більше не зможе зашкодити Контрнаступу. Нехай якомога більше Шарків літають у небі, нехай Хаймарси, Паладіни та Арчери влучають точнісенько в ціль і ми повернемо наші землі. 

Приєднуйтесь до нашого збору, святкуйте з KOLO. Віддячуйте кожному герою, який боронить нас і дає можливість святкувати це разом. Давайте зберемо на 2 таких літачка, та будемо знати, що ““Шарк бачить, Хаймарс хЄрачить”!

Разом до Перемоги!

 


 

 
Онлайн-трансляція події
https://www.youtube.com/watch?v=h-RzeaMNriA

 
Зібрано: 305 416
з 5 000 000
6%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com