Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 305 416
з 5 000 000
6%
KOLOсальна річниця
Збір завершено
Збір завершено

KOLOсальна річниця

Проекту “КОЛОси підтримки армії” виповнюється 1 рік! І ми запрошуємо вас відсвяткувати цю подію разом з KOLO. 
Але оскільки ми фонд технологічної підтримки армії, тому і святкування наше повинно допомогти нашим військовим.

То ж в честь дня народження ми збираємо на розвідні українські дрони Shark для 15 бригади арт-розвідки. Дрон для дальної розвідки, а це вимагає коштовної електроніки та складної роботи. Тому навіть українське виробництво обходиться у 45000 євро за один літачок!  

Кожна розвідана ціль - це влучні постріли, та збережені життя наших бійців. Все, що накрила арта більше не зможе зашкодити Контрнаступу. Нехай якомога більше Шарків літають у небі, нехай Хаймарси, Паладіни та Арчери влучають точнісенько в ціль і ми повернемо наші землі. 

Приєднуйтесь до нашого збору, святкуйте з KOLO. Віддячуйте кожному герою, який боронить нас і дає можливість святкувати це разом. Давайте зберемо на 2 таких літачка, та будемо знати, що ““Шарк бачить, Хаймарс хЄрачить”!

Разом до Перемоги!

 


 

 
Онлайн-трансляція події
https://www.youtube.com/watch?v=h-RzeaMNriA

 
Зібрано: 305 416
з 5 000 000
6%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com