Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 51 181
Збір КОLО і КОTO на тепловізори для АЗОВу.
Збір завершено
Збір завершено

Збір КОLО і КОTO на тепловізори для АЗОВу.

Український арт-проєкт КОТО залучається до благодійних ініціатив KOLO та надає два унікальних лоти для розіграшу на користь ЗСУ. Цього разу збираємо  на тепловізори для 12-ї бригади спеціального призначення НГУ "Азов".

Дві унікальні фігурки КОТО Forever з колекції Fighting figures - це креативний проєкт дизайнера та архітектора Макса Мацвейко. КОТО - сучасний нащадок героя українських казок Котигорошка. Кремезний, могутній, нездоланний - як і всі українці зараз. Наш КОТО має гаряче серце, в якому зберігається особливий артефакт - справжня стріляна гільза, зі справжнього поля бою...

КОТО поєднує в собі арт-об'єкт, колекційну фігурку та дизайнерський предмет інтер'єру.  Кожна фігурка виготовлена вручну та є унікальною. Ви не знайдете двох абсолютно однакових КОТО.

Світ побачив КОТО 19 жовтня 2023 року, на презентації в Києві.

Команда KOLO також завітала, щоб привітати із запуском колекції.

КОТО створений, щоб наповнити оселі та мистецькі простори по всьому світу українським духом! Тому колекційна вартість фігурок лише зростатиме з часом. 

Долучайтесь до збору, підтримуйте наших захисників, та отримайте нагоду тати власником КОТО з лімітованої колекції Fighting Figures. 

Умови розіграшу:

  • Великий КОТО отримає той, хто зробить найбільший донат
  • Маленький КОТО буде розіграно  між усіма донатами від 200 грн
  • Кожні 200 грн донату = 1 шанс. Більша сума - більше шансів.
  • Розіграш - 15.11.23 через random.org. Результати - в соцмережах KOLO

Ми не знаємо, яке майбутнє на нас чекає. Але наші гарячі серця сповнені надії, що об'єднавшись, ми повернемо український прапор у кожен куточок України.

 

Зібрано: 51 181

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com