Збір на 6 рідкісних крил Shark з наземними станціями для захисників з 110-ї ОМБр
Збираємо 22 мільйони, щоб випустити на свободу зубатих мисливців — модифіковані БпЛА Shark. 6 бортів разом з 2 наземними станціями використовуватимуть бійці 110-ї ОМБр.
Крила передамо бійцям захисникам із батальйону безпілотних систем 110-ї ОМБр
110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка з кінця березня 2022 року, протягом двох років, тримала оборону Авдіївського напрямку, а після ротації повернулася відстоювати від наступу окупантів Донеччину. Робота воїнів цієї бригади — це тисячі ліквідованих кацапів, потрощена ворожа техніка, зокрема з останнього — бійці дронами-камікадзе ліквідували 2 танки окупантів.
Борти виконуватимуть роль ретранслятора та створюватимуть mesh-мережу для наземних дронів
Цим збором ми укомплектуємо підрозділ наземних роботизованих платформ. Борти Shark разом з наземками будуть ретрансляторами для 13 наземних дронів, які ми передали у зборі «Платформи життя».
А якого біса ми беремо Shark, а не стандартний ретранслятор? Відповіді три: захищеність сигналу керування, дальність передавання звʼязку й тривалість роботи.
Модулі звʼязку саме цієї модифікації Shark мають особливий захист, який робить їх майже невразливими до ворожих засобів РЕБ. Відповідно і платформам з наземки через безпілотник передаватимуть сигнал, який майже неможливо «заглушити».
А через перебування в небі Shark може розкидати сигнал на значно більший радіус. Наприклад, крила можуть залітати на 30 км за лінію розмежування. Отже, оператор платформи може знаходитися на відносно безпечній відстані від «нуля», а робот виконуватиме свої завдання прямо перед носом у ворога.
Оновлений Shark може перебувати до семи годин у небі замість чотирьох, як попередня версія бортів. Фактично стільки часу борт зможе перекидати сигнал для платформ на значній відстані від оператора без потреби повертатися замінити батарею чи запуску іншого крила для «заміщення на посту». Це майже у два рази більша продуктивність!
Потрібні очі далеко за лінією розмежування
Дані авіарозвідки глибоко в тилу ворога на вагу золота для наших захисників. А зі зменшенням світлового дня, зображення з тепловізійних камер стають безцінними. На основі відео з висоти пташиного польоту оператори FPV-дронів та артилеристи можуть прицільніше бити по цілях. Виявлення наземних цілей, фіксація та передача даних — спеціалізація розвідувальних бортів.
Передамо шість бортів Shark у комплекті з двома наземними станціями управління
Збираємо на чотири денних та два тепловізійних оновлені борти БпЛА Shark, разом з двома наземними станціями для них. Безпілотники можуть залітати до 30 км за лінію розмежування, щоб захантити ворожу техніку та склади.
Камери Shark дають змогу спостерігати за обʼєктом на відстані до 5 км від безпілотника, а з оновленою батареєю розвідники можуть моніторити ситуацію на фронті до семи годин замість чотирьох у стандартній комплектації. Ну, й ззовні борт зробили більш грізним: «брюшко», або фюзеляж, стало масивніше, а «зубки» гостріші.
Активні збори
Фінальний випуск DOU Подкасту (офлайн)
Фінальний випуск DOU Подкасту (офлайн). 14.12.2024, 17:30 — 21:00, UNIT.City. Участь— за донат на ЗСУ від 1000 грн, і реєстрацією.
Офлайн DOU Product Meetup, Київ
Офлайн DOU Product Meetup, Київ. 12.12.2024, 18:00 — 21:30, UNIT.City. Участь за донат на ЗСУ від 500 грн, і реєстрація.
Збір на 200 бортів-камікадзе DARTS для захисників з 77-ї ОАеМБр і підрозділу ВМС
Передамо 200 крил, що трощитимуть окупантів та їхню техніку
FAQ
Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.
100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.
Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.
Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.
Отримайте допомогу від фонду KOLO
Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.
Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання
Поставити запитанняХочеш долучитися до команди KOLO?
Заповни формуІнша інформація
Наша адреса
БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, 04070 місто Київ, вулиця Сагайдачного Петра, будинок 11
Наш email
info@koloua.comЗапити преси
press@koloua.com