16 823 724

25 000 000 ₴

67%

Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 500 347
FPV дрони АЗОВу
Збір завершено
Збір завершено

FPV дрони АЗОВу

Минув лише місяць з нашого першого Platforma Charity івенту і ми зустрічаємось знову 28 вересня, щоб разом з фондом KOLO зібрати 500 000 грн на FPV дрони для Азову. 

Раді сповістити про перші корпоративні донати, які вже найближчим часом будуть зараховані: 150 000 грн від Platforma Camp, 100 000 грн від Арт завод Платформa та City Capital Group, 30 000 грн від KAMA.

На захід завітає популярний український дрім-поп гурт Latexfauna та виконає улюблену пісню. Запальний Сape Сod вже вдруге підтримує наш благодійний захід та влаштує гарячий DJ-сет, щоб розігріти атмосферу.

ЕБШ нададуть кожному гостю можливість отримати безкоштовне тренування, а інші партнери розпочнуть справжню феєрію смаку, яку можна буде придбати. Вас чекають соковиті бургери від Youdgin Burger, смачне українське пиво 2085 та ароматна кава від Black та 100 справжніх пончиків від Ponchyk Boy!

Бо донатити і підтримувати армію — це сексі.
Більше подробиць згодом. Але точно це буде крутий і важливий вечір, який допоможе досягти спільної мети.

Обов'язково зареєструйтесь за лінком 
Баночка для донату

Коли: 28 вересня, 18:30 
Де: Coworking Platforma Leonardo  
Вхід: донат 300+ грн

 

Зібрано: 500 347

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Запит на отримання допомоги від фонду KOLO

* ми працюємо тільки з офіційними запитами від військових частин, з оформленням відповідних документів та становленням обладнання на облік військових частин

Напишіть нам, якщо у вас є ідеї, або залишились запитання

Задати питання

Хочеш стати частиною фонду KOLO? Подавай заявку за посиланням:

Стати волонтером

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com