Підписки

Діяти

Підписки

Діяти

Зібрано: 2 623 002
з 2 616 000
100%
2,6 млн на БпАК «Сич» для зведеного загіну БпЛА DRSG
Збір завершено
Збір завершено

2,6 млн на БпАК «Сич» для зведеного загіну БпЛА DRSG

Оголошуємо збір на БпАК «Сич» для зведеного загону БпЛА Deep Recon Strike Group.

Чому «Сич»?

«Сич» — це багатофункціональна платформа, яка виконує як розвідувальні, так і спеціальні місії. Борт має унікальні властивості, яку дуже потрібні військовим, а саме:

набирає висоту та йде на посадку у заданій точці в автоматичному режимі;

режимі автопілота він і набирає висоту, і робота в режимі «радіотиші»;

спеціальні алгоритми для захисту від спуфінгу.

Для кого збираємо? 

Військові зведеного зведеного загону БпЛА Deep Recon Strike Group брали участь у Миколаєво-Криворіжська наступальній операції, обороні Макіївки (Сватівський напрямок), Кринківській операції. 

Для цього загону ми раніше передавали БпАК Сetus та БпАК «Фурія», бо вони дуже ефективно розвідують та надають артилеристам «жирні» цілі. А їх прицільно знищують. 

Задонатити можна на цій сторінці.


 

Зібрано: 2 623 002
з 2 616 000
100%

FAQ

Ми українські IT-експерти, котрі допомагають ЗСУ тримати технологічну перевагу над ворогом. Ми такі ж, як і багато інших людей в IT. Любимо вирішувати складні завдання та поліпшувати життя за допомогою інновацій. Ми також любимо свою країну, що дала світу безліч чудових ІТ-продуктів. І наші серця краються, адже руйнують наш дім. Ми хочемо зупинити звірства, тому допомагаємо армії отримати високотехнологічну перевагу.

100% зібраних коштів йдуть на допомогу ЗСУ. Ми в KOLO сфокусовані на трьох напрямках, це — оптика, повітря і звʼязок. Всі гроші, які ми отримуємо, ми спрямовуємо на закупівлю саме на технологічні девайси в цьому напрямку. Цільові збори — не виключення.

Для будь-якого цільового збору, на сторінці оплати, ви можете вибрати одну із трох валют UAH ₴, USD $ та EUR €. Якщо ви хочете зробити донат за реквізитами або криптою — це також можливо! Переходьте на сторінку https://www.koloua.com/donate обирайте зручний спосіб, і в коментарі вказуйте назву збору — ми спрямуємо кошти саме туди, куди ви хочете.

Ми в KOLO намагаємось бути на 100% прозорими у всіх аспектах. Фінансова звітність для нас, одне з найважливіших питань прозорості. Ви можете ознайомитись зі щомісячною фінансовою звітністю та фото звітами по всім зборам які ми вже реалізували, або плануємо реалізувати.

Отримайте допомогу від фонду KOLO

Ми працюємо виключно з офіційними запитами від військових частин, що оформлять відповідні документи та поставлять отримані пристрої на облік.

Напишіть нам, якщо маєте ідеї або запитання

Поставити запитання

Хочеш долучитися до команди KOLO?

Заповни форму

Інша інформація

Наша адреса

БО “БФ “КОЛО УКРАЇНА”, вул. Алмазна, буд. 97, м. Запоріжжя, Запорізька обл., Україна, 69009

Наш email

info@koloua.com

Запити преси

press@koloua.com